You are not logged in
Login | Registration
16:04, 24.03.2017
Witaj! :)


Z tej strony Camillo i na tym blogu chciałbym Ci pokazać, że grając nawet u zdzierających z nas horrendalny podatek bukmacherów <redcard> , też można czasem zarobić.
Do czasu wyjścia bukmachera Bet365 z Polski, był on moim pierwszym wyborem, ale jakoś trzeba żyć również bez niego i chcę tobie udowodnić że się da. Mój blog dla niektórych może wydawać się śmieszny, ponieważ jego założeniem jest granie AKO po kursach często <1.30 <lol2> . Jego celem jest granie kuponów AKO 2-5 spotkaniowych, w których łączny kurs wyniesie minimum 2.28, czyli taki, gdzie po odjęciu 12% podatku wygrana będzie podwojeniem stawki zakładu. Czy nam się to wspólnie uda? Zobaczymy. To będą i surebety, ale również wyszukane propozycje. Moim wiodącym bukmacherem będzie Fortuna, z tego powodu iż często gram zakłady na siatkówkę, kosza gdzie mają naprawdę fajną ofertę i nawet z czapy linie. Zaczynamy ze stanem konta 1500zł. Gram ako stawką stałą 150zł czyli wkładem 132zł(po odliczeniu podatku :( ) więc przy graniu kuponów i przy wyliczeniach będę liczył tylko czysty zysk.


Pozdrawiam i życzę tylko zielonych kuponów! <plus>


Masz pytanie? Pisz! <beer>

kontakt: kamzo86@gmail.com
Report · Visits: 51
Comments (1)
year ago
Witamy na blogsbet.com

Zachęcam do weryfikacji bloga, wtedy twój blog będzie znajdował się w rankingu, a twoje typy będą na głównej stronie blogsbet.com

Napisz jak do nas trafiłeś :)

Powodzenia w typowaniu !
 
Powered by blogsbet.com

Login

Don't have an account? Sign up now.

Reset password

To receive new password, please enter your e-mail (provided during registration), and click Submit button.
Do you remember your password? Log in